0,00 € 0

Maatila Tahlo

Tuotteet

Jauheliha (rasva max. 10 %)

9,50 € /500 g

19,00 € / kg

Tuote ei ole saatavilla

Burgerjauheliha (rasva max. 20%)

9,50 € /500 g

19,00 € / kg

Tuote ei ole saatavilla

Paistijauheliha (rasva max. 7 %)

12,00 € /500 g

24,01 € / kg

Tuote ei ole saatavilla

Baseball/Bistro steak / Paahtopaistipihvi 2 pihviä/pkt

~9,00 € / 300 g

30,00 € / kg

0 kpl

Sisäpaisti

~28,00 € / 1 kg

28,00 € / kg

0 kpl

Paahtopaisti

~26,00 € / 1 kg

26,00 € / kg

0 kpl

Ulkopaisti

~26,40 € / 1,2 kg

22,00 € / kg

0 kpl

Kulmapaisti

~26,40 € / 1,2 kg

22,00 € / kg

0 kpl

Luuton keittoliha / Etuselkä

~22,00 € / 1 kg

22,00 € / kg

0 kpl

Patasuikaleet

~13,00 € / 500 g

26,00 € / kg

0 kpl

Tri tip

~26,00 € / 1 kg

26,00 € / kg

0 kpl

Skirt steak

~11,20 € / 400 g

28,00 € / kg

0 kpl

Short ribs

~26,40 € / 1,2 kg

22,00 € / kg

0 kpl

Häntä

~11,20 € / 800 g

13,99 € / kg

0 kpl

Mutalan HC KEBABLASTU

~8,10 € / 300 g

27,00 € / kg

0 kpl

Foliokylmäkassi

4,00 € / 1 kpl

4,00 € / kpl

0 kpl

Tuottaja

100% ruohoruokitun ylämaankarjan lihaa sekä lihajalosteita Ylöjärven Mutalasta.